Basen

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Basen

Pełen relaks

Greno Wellness & SPA to kolejny argument za tym, by planując pobyt w górach Karkonoskich, wybrać właśnie nasz hotel.

Co kryje się pod tą nazwą? Mnóstwo atrakcji, które sprawią, że wśród wolnych chwil, po powrocie z górskich szklaków uzyskają Państwo ukojenie, zregenerują siły i zapewnią sobie sporą dawkę radości i zadowolenia.

Ekskluzywny hotel

z basenem

Poza licznymi masażami, zabiegami przeprowadzanymi przez specjalistów, proponujemy Państwu wizytę na naszym basenie. Nic innego nie zadba o Państwa sylwetkę, samopoczucie i wzmocnienie mięśnie w takim stopniu, jak przepłyniętych kilka długości na naszej pływalni. Jednak to nie wszystko – nasz basen to również wanna z hydromasażem czyli popularne jacuzzi, które zapewni głęboki relaks i odprężenie.

Po co dłużej czekać i tracić czas na szukanie innych noclegów? Inne hotele w Karpaczu, nawet z basenami, nie oferują tak wiele, w tak dobrej cenie. Hotel Greno to gwarancja Państwa zadowolenia oraz szereg atrakcji, które w znacznym stopniu uatrakcyjnią pobyt w górach. Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji pokoju. Do zobaczenia - Karpacz zaprasza!

Pakiety pobytowe

Wybierz ofertę dopasowaną do siebie

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij